Térítési díjak

Regisztrációs díj

• A regisztrációs díj bevezetésére azért van szükség, mert ezzel fejezed ki azon szándékod, hogy elkötelezett vagy abban, hogy biztosan meg akarod szerezni az érettségi vizsgát, és ehhez a mi segítségünket kéred.
  • Az iskolai jelentkezés feltétele az egyszeri regisztrációs díj befizetése, amelynek összege: 25.000,- Ft. A regisztrációs díjat a jelentkezést megelőzően, átutalással kell megfizetni a fenntartó által vezetett 11744003-24422985 számú, Nexus School Hungary Kft. bankszámlára. Az online jelentkezési felületre a jelentkezés beküldése előtt fel kell tölteni a regisztrációs díj befizetését igazoló bizonylatot.
  • Ha a regisztrációs díjat befizetted, és a jelentkezési lapot beküldted, rövidesen be is léphetsz a Matúra világába, és az érettségi vizsga a fotelból is elérhetővé válik számodra.

Térítési díj

• A távoktatási képzéshez az állam jelenleg sajnálatos módon nem nyújt anyagi támogatást, ezért költségeinket elsődlegesen a tanulói térítési díjakból tudjuk fedezni. A térítési díj összegét úgy állapítottuk meg, hogy az ne okozzon számotokra aránytalan terhet, figyelembe vettük azt is, hogy iskolánkban nem kell törődni az iskolába járással, minden iskolai tevékenységet kényelmesen, az otthonotokból is el tudtok végezni.
  • A távoktatási rendszer igénybe vétele térítési díj köteles, amelyet 12 hónapra állapítottunk meg, hiszen aki felvételt nyert az intézménybe, nyáron is hozzáfér az oktatási anyagokhoz.
  • A 2023/24-es tanévre megállapított térítési díjak:

9. évfolyam = 40.000 Ft/hó

10. évfolyam = 40.000 Ft/hó

11. évfolyam = 50.000 Ft/hó

12. évfolyam = 60.000 Ft/hó

• A térítési díjat minden aktuális hónap 9. napjáig kell átutalnotok a fenntartó által vezetett 11744003-24422985 számú, Nexus School Hungary Kft. bankszámlára, a közlemény rovatban a nevetek, és a térítési díj hónapját kell megjelölnötök (pl. Kiss Piroska térítési díj 202009).
  • FONTOS! Tanév közben is bármikor csatlakozhatsz hozzánk, de – mivel a teljes tananyaghoz hozzáférést biztosítunk – a tanév teljes térítési díját be kell fizetned a tanév végéig!
  • A távoktatási rendszer keretein belül a tankönyvek, oktatási segédanyagok, tesztfeladatok és dolgozatfeladatok ingyenesek, az intézmény az egyszeri regisztrációs díjon és a havi térítési díjakon felül a képzésért semmilyen díjat nem kér.