Jelentkezés

Segítség a jelentkezéshez

Igen! Iskolánk működési engedéllyel rendelkező, magánfenntartású köznevelési intézmény, hatályos engedélyünk megtekinthető a Dokumentumok menüpont alatt. Soha ne válassz úgy iskolát, hogy nem győződtél meg arról, hogy a hirdetések mögött valódi köznevelési intézmény áll!

Minden elvégzett középfokú évfolyamnak jelentősége lehet, ezek alapján sorolunk be a 9., 10., 11. vagy 12. évfolyamra. Ezért kérünk arra, hogy töltsd fel bizonyítványaid valamennyi oldalát, amely bejegyzést tartalmaz (akár telefonnal is lefényképezheted őket) a jelentkezési lapon, és azokkal együtt küldd be jelentkezésed. A jelentkezés a feltöltött bizonyítványok nélkül is érvényes, de a sikeres felvételhez és a besoroláshoz később (akár e-mailben megküldve) mindenképpen szükséges az elvégzett évfolyamok igazolása.

A jelentkezési lap kötelező kellékei a személyes adatok kitöltése, a személyi igazolvány és a lakcímkártya feltöltése (adataid az adatkezelési jogszabályokra figyelemmel kezeljük), az elérhetőséged biztosító telefonszám és e-mail cím, továbbá a regisztrációs díj befizetését igazoló befizetési bizonylat száma.

A regisztrációs díj bevezetésére azért van szükség, mert ezzel fejezed ki azon szándékod, hogy elkötelezett vagy abban, hogy biztosan meg akarod szerezni az érettségi vizsgát, és ehhez a mi segítségünket kéred. Az iskolai jelentkezés feltétele az egyszeri regisztrációs díj befizetése, amelynek összege: 25.000 Ft. A regisztrációs díjat a jelentkezést megelőzően, átutalással kell megfizetni a fenntartó által vezetett 11744003-24422985 számú, Nexus School Hungary Kft. bankszámlára. A befizetés közlemény rovatába kérjük, írd be a neved és a „Regisztrációs díj” kifejezést.

A regisztrációs díj befizetése után a megállapított évfolyamba való felvétellel a jelentkezésed a Szolgáltatási szerződés kitöltésével válik véglegessé. Kérlek a Dokumentumok menüpontban elérhető nyomtatványt olvashatóan kitöltve és aláírásoddal igazolva feltölteni.

irányítószám, település, utca, házszám
irányítószám, település, utca, házszám